Szkoła pływania ABS Swim School - oferta

Aktualności

Fit for Kids - trening personalny dla dzieci

Trening dla dzieci – Fit for Kids

Zapraszamy serdecznie na treningi dla dzieci, organizowane w naszym Nowoczesnym Centrum Fizjoterapii Achillmed Sport! Posiadamy w pełni wyposażoną salę, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne przyrządy do ćwiczeń. Profesjonalna trenerka personalna poprowadzi zajęcia Twojego Dziecka i dostosuje je do zamierzonego celu.
Czytaj dalej
ABS Swim School - trening personalny

Trening personalny dla dorosłych

Zapraszamy serdecznie na treningi personalne, organizowane w naszym Centrum! Posiadamy w pełni wyposażoną salę, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne artykuły do ćwiczeń. Profesjonalna trenerka personalna poprowadzi Twoje zajęcia i dostosuje je do zamierzonego celu jaki sobie postawiliście.
Czytaj dalej
Szkoła pływania ABS Swim School - zajęcia dla ciężarnych

Ćwiczenia w wodzie dla kobiet w ciąży

Jedną z najbardziej docenianych pozycji w ofercie ABS Swim School stanowią ćwiczenia w wodzie dla kobiet w ciąży połączone z pływaniem. Dzięki nim staniesz się spokojniejsza, rozluźniona, zmęczenie zniknie, a Twój kręgosłup w końcu odpocznie.
Czytaj dalej
Nauka pływania - ABS Swim School | Warszawa

Nauka pływania

Szkoła pływania ABS Swim School to nie tylko nauka pływania dla dzieci i dorosłych, ale również: fizjoterapia w wodzie, ćwiczenia relaksacyjno-odprężające w wodzie dla kobiet w ciąży połączone z pływaniem oraz terapia w wodzie metodą Halliwick.
Czytaj dalej
Fizjoterapia i ćwiczenie korekcyjne w basenie - Szkoła Pływania ABS Swim School Warszawa

Fizjoterapia w wodzie

Fizjoterapia w wodzie, znana również jako fizjoterapia wodna, polega na wykorzystaniu basenu z ciepłą wodą do celów rehabilitacyjnych. Ten rodzaj terapii wykorzystuje unikalne właściwości wody dla organizmu człowieka w celu zmaksymalizowania jego funkcji fizycznych, fizjologicznych lub psychologicznych.
Czytaj dalej