O nas

O nas

Właścicielka szkoły

Ewelina Ancypa

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Była piłkarka ręczna, od zawsze związana ze sportem. Jest właścicielką Szkoły Pływania ABS Swim School w Warszawie. Prowadzi zajęcia w wodzie dla dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży i niemowlaków. Jest także trenerką personalną specjalizującą się w treningu funkcjonalnym, treningu siłowym i treningu kettlebell. Z powodzeniem pracuje z dziećmi i prowadzi korektywę i trening ogólnorozwojowy dla dzieci. Pasjonatka zdrowego stylu życia z 12-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi.

Dlaczego my?

Małe grupy

Zajęcia prowadzimy w małych grupach do 4 osób. Taka mała liczba uczniów na zajęciach pozwala instruktorowi kontrolować grupę oraz zadbać  o rozwój umiejętności pływackich wszystkich uczestników.

Priorytety

Bezpieczeństwo

Instruktor przebywa z uczniami w wodzie, z uczniami początkującymi do czasu zdobycia wystarczających umiejętności do samodzielnego wykonywania ćwiczeń. Grupy zaawansowane lepiej jest nauczać z brzegu aby móc doskonalić technikę danego stylu pływackiego. Instruktor  prowadzący zajęcia z brzegu pływalni ma dokładniejsze spojrzenie na wykonywane ćwiczenie i  ułożenie sylwetki pływaka w wodzie.

Atuty

Indywidualne podejście instruktora

Łatwiej się nam zaadoptować, kiedy wiemy że ktoś kto nas naucza, stara się przy okazji nas zrozumieć. Nie zawsze problem z pokonywaniem trudności to kwestia fizyczna, często jest to blokada psychiczna uwarunkowana przeżytymi wcześniej przykrymi doświadczeniami. Czasem jest to zwykłe zmęczenia po całym dniu szkolnych zajęć czy pracy, wtedy indywidualne oraz pozytywne podejście jest na wagę złota. 

Metody

Nauczamy przez zabawę

Nie oszukujmy się, kto chciałby przez pół godziny wykonywać tylko suche ćwiczenia bez czerpania radości z tego, że wokół niego jest ogromna powierzchnia wody, skakać, nurkować czy sprawdzić się z własnymi pomysłami? Oczywiście wszystko pod bacznym okiem instruktora.

ABS lekiem na zdrowie i stres

Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta, koniecznie skontaktuj się z nami!

Współpraca